Masérka

Jmenuji se Eva Pochylová a nabízím Vám tyto služby:

Klasické, sportovní, rekondiční relaxační a těhotenské masáže, dále Lifting-vypínací masáž obličeje, Thajskou masáž hlavy, šíje a krku a aplikaci ušních svící a jiné zajímavé věci.

Masírování a předávání energií mě moc baví a naplňuje a věřím, že se po mé masáží budete cítit krásně odpočatí a spokojení.

Něco málo k některým masážím:

Těhotenská masáž- jemná masáž celého těla pomocí přírodních vonných olejů.Masáže a aromaterapie jsou jedním z významných pomocníků a průvodců touto nádhernou etapou života ženy. Hlavní přínos těhotenských masáží-úleva, péče, podpora sebedůvěry.Masáž je krásně relaxační, odpočinková a uklidňující, jak pro nastávající maminku, tak pro miminko.

 

Lifting obličeje- patří k velmi účinné kosmetické ale i zdravotní péči o pokožku obličeje.Místo skalpelu se používají pouze prsty maséra. Používají se při něm jednoduché, systematické hmaty, které působí na mimické svaly v obličeji. Dokáže navodit nejen psychickou pohodu a harmonii, což přináší jako vedlejší efekt vyšší sebevědomí a spokojenost klienta, ale také krásně vypnutou pokožku obličeje.

 

Thajská masáž hlavy,šíje a krku- pomáhá při bolestech krční páteře, léčí migrény a bolesti hlavy, snižuje vysoký krevní tlak, posiluje imunitu, pomáhá proti nespavosti a celkově zklidňuje organismus.Tato masáž je velmi relaxační a uklidňující.

 

Ušní svíce- lze aplikovat jako podpůrnou léčbu u těchto potíží: hučení v hlavě, migrény, hysterie, psychické vypětí, stresy, přepracovanost, zánět nosní sliznice, bolesti zubů, bolesti hlavy, nedostatečné prokrvení ucha a posílení imunitního systému.

Získané certifikáty:
Masér pro sportovní a rekondiční masáže, Masáže těhotných, Thajská masáž hlavy, šíje a krku + aplikace ušních svící, Lifting-vypínací masáž obličeje, Anatomie lidské mysli, magický půst.

Své služby nabízím také o víkendu-po tel.domluvě předem.

Jestli ještě přemýšlíte, zda nás navštívit- koukněte na naše stránky- www.masazni.sluzby.cz

NOVINKA:

BEREME SODEXO PASSY- FOKUS, RELAX, FLEXI, DÁRKOVÝ A BONUS.